26 máj 2018 - 17:00Gesztely, Gesztely Sportpálya

„Ma 12 hős volt a pályán, gratulálok Leviéknek”

Gesztely – Szendrő 5-2 (0-2)

Gesztely, 300 néző. V.: Tóth I T.

Gesztely: Szegő – Mida (Erdélyi R.), Bárdos, Gyöngyösi, Bacsó, Katona, Papp, Tamók, Hajdú (Tóth M.), Szűcs, Erdélyi P. (Bárdos). Edző: Orlóczki Tibor.

Szendrő: Rézműves – Berki, Veres (Ihász), Beri, Bári, Dányi, Lakatos J., Fülöp, Strekáf, Glonczi, Ádám. Edző: Veres Lajos.

G.: Gyöngyösi (3), Bacsó, Erdélyi, ill. Dányi (2). Kiállítva: Rézműves (79.). Jók: Papp, Gyöngyösi, Szűcs, Tamók, Erdélyi R., ill. az egész csapat. Ifi: 1-2.

Orlóczki Tibor: – 0-2 után szétmentünk, mint a függöny, aki az első 70 percet látta azt a görcs és az infarktus környékezte. De a csapat tartását mutatja hogy az ellenfél elfáradt és a kapusuk kiállítása után már ment a szekér.

Szaniszló Richárd, elnök: – Ma 12 hős volt a pályán, gratulálok Leviéknek, de a harmadik gól és az abból következő kiállítás eldöntötte a mérkőzést, ez pedig hatalmas játékvezetői hiba volt. Gondolom eltiltás csak nálunk lesz.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.